Forum Informatyka Zaocznie Strona Główna Informatyka Zaocznie
dla studentów studiów inżynierskich WSH RADOM
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

UKŁADY LOGICZNE 15.01.2011!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Informatyka Zaocznie Strona Główna -> Ogłoszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika
Pomocnik


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 122
Skąd: Zajezierze

PostWysłany: Pią Sty 14, 2011 18:59    Temat postu: UKŁADY LOGICZNE 15.01.2011!!! Odpowiedz z cytatem

Dorzucili nam zajęcia Układy Logiczne jutro (w sobotę 15.01.2011), nie wiem czy to będą ostatnie zajęcia bo 29.01.2011 też są. Ale tych jutrzejszych zajęć wczoraj jeszcze w planie nie było. Po przekazujcie komu możecie bo być może to będą ostatnie zajęcia, może jeszcze ktoś zdąży pracę zrobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Sty 14, 2011 18:59    Temat postu:

Powrót do góry
Expat
gaduła


Dołączył: 22 Sty 2010
Posty: 24

PostWysłany: Pią Sty 14, 2011 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie masz Monika jakiegoś wzorca? W notatkach mam napisane, że mam numer 29. To znaczy, że mam temat numer 29 czy muszę tam jeszcze dodać jakieś indeksy...? Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika
Pomocnik


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 122
Skąd: Zajezierze

PostWysłany: Pią Sty 14, 2011 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie zaczynam powoli się do tego zabierać, niestety nie mam żadnego wzorca, nawet nie bardzo mam pomysł co tu trzeba zrobić. Jak masz nr 29 to już nie musisz nic to dawać tylko zrobić do danych pod 29 nr. Dodawać muszą CI co dostali nr powyżej 30-go. W ogóle mam nadzieje że to nie będą nasze ostatnie zajęcia bo nie bardzo mi się podoba latanie za nim gdzieś po Politechnice. A jeszcze wczoraj sprawdzałam plan i tych zajęć tam nie było. Są tylko dwie opcje albo nam przełożyli zajęcia z 29.01, albo dodali dodatkowe bo w sumie w programie mamy 16 godzin a do tej pory mieliśmy 8 godzin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Expat
gaduła


Dołączył: 22 Sty 2010
Posty: 24

PostWysłany: Pią Sty 14, 2011 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam nadzieję, że to nie ostatnie zajęcia. W sumie to trochę niepoważnie, że zmieniają plany zajęć dzień przed terminem. W końcu, to studia zaoczne i ludzie mają różne plany na wieczór, pracę dzieci itp. Jakby nie było, to dzięki za info, bo nie bardzo wiedziałem jak to jest z tymi numerami prac. Jakbyś coś miała, to wrzuć bardzo proszę... Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szmitu
gaduła


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 25
Skąd: Szydłowiec

PostWysłany: Pią Sty 14, 2011 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dokładnie.. Sam wczoraj sprawdzałem plan i zadnych zajec nie było. ;]]
wydaje mi sie ze ta praca kontrolna to bedzie na 29.01 tak było mowione z tego co pamietam. Nie ma nic napisane wlasnie ze zajecia sa odprcowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Sty 14, 2011 22:18    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Informatyka Zaocznie Strona Główna -> Ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Informatyka Zaocznie  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group