| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
administrator

Dołączył: 08 Lis 2009 Posty: 79
|
Wysłany: Czw Lis 01, 2012 17:03 Temat postu: Tematy prac |
|
|
W linku poniżej:
| Kod: | | http://tinypic.com/r/kbr39v/6 |
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Czw Lis 01, 2012 17:03 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
piter23 gaduła
Dołączył: 04 Sty 2010 Posty: 57 Skąd: Skarżysko-Kamienna
|
Wysłany: Pią Lis 30, 2012 21:05 Temat postu: |
|
|
| czy mógłby ktoś dać więcej informacji na temat zaliczenia? |
|
| Powrót do góry |
|
 |
monika Pomocnik
Dołączył: 22 Lis 2009 Posty: 122 Skąd: Zajezierze
|
Wysłany: Pon Gru 03, 2012 21:59 Temat postu: |
|
|
| jak dobrze pamiętam to 3 za obecność, a za nieobecność lub na wyższą ocenę trzeba napisać pracę na jedno z powyższych pytań lub na swoje pytanie związane z tematem wykładów, ale nie dam sobie ręki za to uciąć |
|
| Powrót do góry |
|
 |
piter23 gaduła
Dołączył: 04 Sty 2010 Posty: 57 Skąd: Skarżysko-Kamienna
|
Wysłany: Wto Gru 04, 2012 15:25 Temat postu: |
|
|
| OK, dzieki Monika za odpowiedz |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Johny357 gaduła
Dołączył: 24 Lis 2009 Posty: 51 Skąd: Wólka Kożuchowska
|
Wysłany: Pon Sty 07, 2013 19:10 Temat postu: |
|
|
| No a ta praca ma być w formie elektronicznej czy papierowej ?? |
|
| Powrót do góry |
|
 |
piter23 gaduła
Dołączył: 04 Sty 2010 Posty: 57 Skąd: Skarżysko-Kamienna
|
Wysłany: Sro Sty 23, 2013 17:28 Temat postu: |
|
|
| czy mógłby ktoś podać maila na którego należy wysłać pracę? |
|
| Powrót do góry |
|
 |
monika Pomocnik
Dołączył: 22 Lis 2009 Posty: 122 Skąd: Zajezierze
|
Wysłany: Sro Sty 23, 2013 23:14 Temat postu: |
|
|
mail: mczrnota@wsh.pl
w elektronicznej tylko do 26.01 potem juz tylko w papierowej |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Sro Sty 23, 2013 23:14 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|