Forum Informatyka Zaocznie Strona Główna Informatyka Zaocznie
dla studentów studiów inżynierskich WSH RADOM
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tematy prac

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Informatyka Zaocznie Strona Główna -> Źródła i przetwarzanie energii w XXI w
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
administrator



Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 79

PostWysłany: Czw Lis 01, 2012 17:03    Temat postu: Tematy prac Odpowiedz z cytatem

W linku poniżej:

Kod:
http://tinypic.com/r/kbr39v/6
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lis 01, 2012 17:03    Temat postu:

Powrót do góry
piter23
gaduła


Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 57
Skąd: Skarżysko-Kamienna

PostWysłany: Pią Lis 30, 2012 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy mógłby ktoś dać więcej informacji na temat zaliczenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika
Pomocnik


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 122
Skąd: Zajezierze

PostWysłany: Pon Gru 03, 2012 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dobrze pamiętam to 3 za obecność, a za nieobecność lub na wyższą ocenę trzeba napisać pracę na jedno z powyższych pytań lub na swoje pytanie związane z tematem wykładów, ale nie dam sobie ręki za to uciąć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piter23
gaduła


Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 57
Skąd: Skarżysko-Kamienna

PostWysłany: Wto Gru 04, 2012 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK, dzieki Monika za odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Johny357
gaduła


Dołączył: 24 Lis 2009
Posty: 51
Skąd: Wólka Kożuchowska

PostWysłany: Pon Sty 07, 2013 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a ta praca ma być w formie elektronicznej czy papierowej ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piter23
gaduła


Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 57
Skąd: Skarżysko-Kamienna

PostWysłany: Sro Sty 23, 2013 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy mógłby ktoś podać maila na którego należy wysłać pracę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika
Pomocnik


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 122
Skąd: Zajezierze

PostWysłany: Sro Sty 23, 2013 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mail: mczrnota@wsh.pl
w elektronicznej tylko do 26.01 potem juz tylko w papierowej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Sty 23, 2013 23:14    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Informatyka Zaocznie Strona Główna -> Źródła i przetwarzanie energii w XXI w Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Informatyka Zaocznie  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group